Hizmetlerimiz
Ndata Bilişim Hizmetleri

Web Tasarım Projeleri

İzmir Web Tasarım
9863
 Web Tasarım Projeleri
Web Tasarım Projeleri

(Firmaya Özgün Yazılım)


-İnternet siteniz firmanızın kimliğidir. Firmanızı doğru bir şekilde tanıtmak için birlikte çalışmalım. Web tasarım çözümlerimiz;

-Bireysel / Kurumsal müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı,ziyaretçi dostu göz alıcı projelerden oluşmaktadır.

 

- Tüm Akıllı Cihazlarla Uyumlu Mobil Tasarımlar.

-Yönetici Paneli ile sitenizin yönetimi parmaklarınızın ucunda olsun.

-Tüm arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için site içi seo uyumlu tasarımlar.

-Estetik ve özgün tasarımlara kavuşun.

-Dil seçeneklerine sahip olun.

 

 

Responsive - Mobil Web Tasarım


Tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar artık hayatımızın günlük parçası haline geldi. Site ziyaretçi profillerine göre %36 oranında kullanıcı akıllı mobil cihazlar ile siteleri gezmekte ve alışveriş yapmakta bu oran hızla artmakta .

2014 senesinde mobil cihazların ve akıılı telefonların satışı bilgisayar ve laptop satışlarının üzerinde.. Android - İOS tabanlı tüm cihazlara uyumlu ,yazıların ve resimlerin en net şekilde görüntülendiği bir siteye sahip olmanın zamanı çoktan geldi. 

CSS3 HTML5 ve mobil uyumlu altyapısı ile eski sitenizi daha verimli hale getirmek sizin elinizde. Mobil uyumlu web sitesi tasarımı Nisan 2015 itibarile arama motorlarının site sıralamasını etkileyecek başlıca faktör haline gelmiştir sitenizi mobil uyumlu hale getirmek için var olan sitenizi yenilemenizi tavsiye ederiz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ