Hizmetlerimiz
Ndata Bilişim Hizmetleri

Veri Kurtarma

İzmir Veri Kurtarma, silinen fotografları geri getirme
9863
 Veri Kurtarma
Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Hizmet Detayları

 

Veri Kurtarma hizmetimiz Formatlanmış, partition bozulmuş, virüs tarafından gizlenmiş silinmiş, erişilemeyen fiziksel hasarı olmayan belleklere uygulanmaktadır.

  • Veri Kurtarma Hizmet Bedeli (minimum) : 550  'dir.
  • (Kurtarılacak GB boyutuna göre değişiklik gösterecektir.)

  • Fiziksel arızası olmayan Disk ve Usb bellekler için geçerlidir.
    Fiziksel hasar durumunda disk incelendikten sonra fiyat verilecektir.

  • Bu hizmetimiz daha önce müdahale görmemiş bellekleri kapsamaktadır.

 

 

İzmir Veri Kurtarma   

 

   Son yıllarda hızla gelişen teknoloji sayesinde işlerimizi artık tek tuş ile halledebiliyoruz. Önceden bir hayal olan bilgisayarlar şimdi zorunlu bir ihtiyaç bizim için. Yer ve zaman kazanmak açısından artık verilerimizi bilgisayarların hafızasında depoluyoruz. Tabi bu aşamada fiziksel ve ya teknik nedenlerden dolayı hard diskimizde oluşan bir sıkıntı ile bütün verilerimizi kaybedebiliriz.

 

   İzmir veri kurtarma çalışmaları ile birçok firma aracılığıyla kaybolduğunu sandığınız veriler geri getirilebilir. Göz ardı edilemeyecek bir konu var ki, bu sizi maddi olarak da ciddi anlamda etkileyecektir. Bu yüzden öncelikle, bu tarz problemleri yaşamamak açısından, yeterli bilgi sahibi olmak amaçlanmalıdır. Tahmin edileceği üzere bir olgu, ilk önce toplumun çoğunlukta olduğu kesimlerde ortaya çıkar. İzmir’de Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü olarak teknolojik çalışmaların daha hızlı ilerlediği şehirlerden biridir. İzmir hard disk veri kurtarma konusuyla ilgilenen pek çok firmaya sahiptir. Bu açıdan son yıllarda epey gelişen İzmir veri kurtarma çalışmaları %99 a varan sonuçlarla geri dönüşüm yapmaktadır.

   Kullanıcıların en büyük yanılgısı, verilerini hiç kaybolmayacakmış gibi düşünmesidir. Aksine elektronik olan her şeyin bir ömrü vardır. Bu yüzden yedekleme işlemleri RAID sistemleri ile yapılmalıdır. Bir sorunla karşılaştığınızda bu sistemler ile verilerinizin geri dönüşümü daha kolay olarak sağlanacaktır. İzmir veri kurtarma alanında da deneyimli kadroya sahip kuruluşlar barındırır.

   Veri kurtarma hizmeti, temelinde büyük oranda bu konuyla ilgili bilgi ve deneyim sahibi kişiler tarafından geliştirilmiş yazılım alt yapısına dayanır. Her veri kurtarma işlemi, tek tek incelenerek özel bir çalışma gerektirir. Bu yüzden çalışacağınız firmayı doğru seçmek önemlidir. Bilgilerinizi kurtarmak isterken geri dönüşü olmayacak bir şekilde kaybedebilirsiniz. Eğer bu işlemi yaptıracaksanız, sağlıklı hizmet veren ve güvenilir firmalarla çalışmalısınız.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ